Az északi csoportban is a 13. fordulót rendezték, és már csak egyet fognak idén. Nézzük, mi is történt.

Mészáros&Mészáros megyei III. osztály, Északi csoport, 13. forduló

A Csolnok szokás szerint elverte ellenfelét, ezúttal Annavölgyre utaztak a három pontért. Bő tíz perc alatt már kettő volt a különbség, és a szünetig ez nem is változott, hiába szépített az Annavölgy. A térfélcsere után aztán megfogyatkozott az Annavölgy, így a takarékon játszó Csolnok még hármat rúgott. A vendég gárda bár biztosan az élen tölti a téli szünetet.

Annavölgyi BSE–Csolnoki SZSE 1-6 (1-3)
Annavölgy, vezette: Vas Kevin (Mesterházi Csaba).
Annavölgy: Varga – Ferenczi, Kántor, Bauer L., Párkányi, Bauer R., Balogh, Szegvári, Ferenczy I., Bolyán, Ferenczy L.
Csolnok: Kocsis – Szatmári (Gause, 75.), Kovács, Farkas A. (Vígh, 75.), Barlangi B., Zsolnay (Seregi, 54.), Barlangi T. G., Jantos, Vörös D. Z. (Parti, 54.), Yousif, Bulfán (Táborszki, 66.).
Gólszerző: Barlangi B. (0-1) a 3., Zsolnay (0-2, tizenegyesből) a 11., Párkányi (1-2) a 26., Vörös D. Z. (1-3) a 35., Barlangi B. (1-4) a 60., Bulfán (1-5) a 65., Jantos (1-6) a 80. percben.
Kiállítva: Bauer R. (Annavölgy) az 53. percben.

Nagy meglepetés, a Bajna a bajnoki címre hajtó Tardost is elkapta! A vezetést hamar megszerezték, amit meg is őriztek az első félidő végéig. A szünet után ugyan jött a tardosi egyenlítés, de Hagymási is betalált. Az utolsó tíz percben aztán újra egyenlített a Tardos, ám mielőtt mindenki elkönyvelte volna a döntetlent, Horváth eldöntötte a három pont sorsát a hazaiak javára. A Tardos így a harmadik.

Bajnai SE–Tardosi FC 3-2 (1-0)
Bajna, vezette: Füleki Márton (Bankó István, Kis Gergő Benedek).
Bajna: Bábszki – Varga L. B. (Kuczmog, 66.), Marsi (Molnár, 84.), Konrád (Szöllősi, 55.), Kelemen (Flórián, 78.), Hagymási, Varga M. J., Győrfi (Tóth, 72.), Kondár, Pongrácz, Horváth.
Tardos: Visnyovszki M. – Kovács, Lipóczky, Visnyovszki A. E., Filipsz, Turóczi (Berczeli, 76.), Fekete (Bélik, 68.), Csapucha, Juhász, Ginder, Szileszki. Vezetőedző: Kádas Csaba Tibor.
Gólszerző: Kelemen (1-0) a 4., Csapucha (1-1) az 54., Hagymási (2-1) a 69., Bélik (2-2) a 84., Horváth (3-2) a 92. percben.

A Dunaszentmiklós nem kegyelmezett szegény Epöl-Máriahalomnak, és egy híján tízig jutottak. Az első félidőben odatették magukat, hiszen akkor már hét volt a különbség, így az is belefért, hogy a második félidőt ellazázzák a vendégek, hiszen akkor csak két gólt pakoltak be. Schmidt Martin ismét elemében volt, négy gólt is szerzett.

Dunaszentmiklósi SE–Epöl-Máriahalom 9-0 (7-0)
Dunaszentmiklós, vezette: Szabó Gergely Máté (Kovács Zsolt, Balázs Bence).
Dunaszentmiklós: Bakos – Schlepp, Schmidt M., Dinga, Schmidt D. Z., Takács G., Stodola, Janetka (Takács K., 46., Németh, 75.), Kerekes (Takács B., 53.), Gurgulits (Sós, 46.), Csordás (Mikonya, 55.). Technikai vezető: Nágel Imre.
Epöl-Máriahalom: Rácz – Barina, Genszki, Mészáros, Borhi, Imre, Üveges, Tóth (Fábián, 60.), Szita, Duzs, Giricz.
Gólszerző: Schmidt M. (1-0) a 12., Schmidt M. (2-0) a 15., Schmidt M. (3-0) a 20., Gurgulits (4-0) a 36., Kerekes (5-0) a 42., Schlepp (6-0) a 43., Schlepp (7-0) a 45., Sós (8-0) az 50., Schmidt M. (9-0) a 75. percben.

A Héreg-Vértestolna rangadóval búcsúzott a hazai pályától, de nagyon magabiztosan nyertek. A meccs első tíz percében történt gólváltás után már csak a hazaik lőttek gólt, méghozzá négyet. Ebből Bárányos hármat vállalt magára. Ezzel a fontos győzelemmel a Héreg-Vértestolna biztosan a dobogó második fokán tölti a téli pihenőt. A Tokod jelenleg az ötödik, de egy győzelemmel még a harmadik helyre is felmászhatnak.

Héreg-Vértestolna–Tokod SE 5-1 (4-1)
Héreg, vezette: Drabon Barnabás (Gaszner Tamás, Kun Péter Attila).
Héreg-Vértestolna: Barassó – Goldschmidt Z., Szöllősi, Miklos (Fekete, 79.), Bárányos, Enyedi (Forgó, 74.), Tráj, Goldschmidt T., Laczi (Pálinkás, 65.), Velencei, Szalay (Piti, 85.). Technikai vezető: Busch Imre.
Tokod: Tóth L. – Cauxeiro D. (Tóth M. K., 61.), Kiss Sz., Gálicz, Gaál (Gál, 46.), Cauxeiro B., Vas (Szőke, 46.), Horváth, Borsi, Móra, Szépvölgyi A. (Budácsik, 61.). Vezetőedző: Robotka Bence.
Gólszerző: Enyedi (1-0) a 2., Gálicz (1-1) a 11., Enyedi (2-1) a 23., Bárányos (3-1) a 40., Bárányos (4-1) a 45., Bárányos (5-1) a 60. percben.

A Szárliget hozta a kötelezőt, még ha kicsit nehezebben is. Pedig jól indult számukra a meccs, hiszen a szünetben már kétgólos volt a fórjuk, de a Baj a 90. percre egyenlíteni tudott. Az utolsó percekben azonban a Szárligetnek sikerült még két gólt szereznie, így ha nyögvenyelősen is, de győzni tudtak. Ezzel jelenleg a hatodik helyen állnak.

Szárligeti SE–Baj KSE 5-3 (2-0)
Szárliget, vezette: Kreitl Tamás (Korcsok Dorina Anna).
Szárliget: Farkas Z. M. – Farkas D., Nagy G. (Tóth I., 76.), Czeglédi, Maróti (Bolla B., 79.), Bányai, Szabó M., Szabó R. (Keil, 53.), Bódis (Libényi, 62.), Tóth Z. P. (Bolla D., 71.), Bolla K. (Mikulinczki, 53.). Vezetőedző: Mezei Ferenc.
Baj: Kovács M. – Godina, Hocza, Tóth B. Gy. (Németh, 91.), Vörös, Nagy P., Jurassa, Megtért, Túri, Kutak, Sebestyén. Vezetőedző: Tóth János.
Gólszerző: Czeglédi (1-0, tizenegyesből) a 32., Szabó M. (2-0) a 37., Kutak (2-1) az 56., Túri (3-1, öngól) a 73., Sebestyén (3-2) a 77., Hocza (3-3) a 90., Czeglédi (4-3, tizenegyesből) a 92., Mikulinczki (5-3) a 93. percben.

A TABAK és a Lábatlan nagyon közel volt egymáshoz a tabellán, mindössze két pont volt a vendégek fórja a tabellán a forduló előtt. A találkozót ennek megfelelően egy gól döntötte el, amit a hazaiak szereztek, ezzel pedig a Tokodaltáró meg is előzte a Lábatlant a tabellán.

TABAK–Lábatlani ESE 1-0 (0-0)
Tokodaltáró, vezette: Péntek Erik Roland (Tatár Levente, Derecskei Bence).
TABAK: Takács – Fehér, Felföldi G., Fekete, Kara L., Juhász P., Felföldi Á. K., Kara K. (Szabó, 82.), Soláry, Boldizsár (Békési P., 71.), Kása (Madari, 27.).
Lábatlan: Steiner – Németh, Weimer (Juhász D., 53.), Nagy (Büki, 76.), Balogh, Kovács P., Budaházi, Ollé, Lengyel, Gyalogos, Pozsonyi.
Gólszerző: Juhász P. (1-0) a 66. percben.

Ha nem szeretnél lemaradni, add meg e-mail címed, és frissen küldjük a ke-foci.hu cikkjeit az e-mail fiókodra.