Nem volt hétköznapi a harmadosztály északi csoportjának 20. fordulója sem.

Mészáros&Mészáros megyei III. osztály, Északi csoport, 20. forduló

A Dunaszentmiklós a papírformának megfelelően hozta a három pontot, ám jóval szorosabb összecsapáson, mint arra gondolni lehetett. Párkányi találatával az Annavölgy szerezte meg a vezetést, majd két vendég találat után szintén ő egyenlített. Schmidt is kettőt vágott, a másodikat az első félidő végén, így végül a Dunaszentmiklós ment előnnyel a szünetre. A második játékrész csak egy gólt hozott, Sasvári büntetőből állította be a végeredményt.

Annavölgyi BSE–Dunaszentmiklósi SE 2-4 (2-3)
Annavölgy, vezette: Szabó Gergely Máté (Kovács Zsolt, Kiss Eszter).
Annavölgy: Varga – Ferenczi, Kántor, Kőrösi, Turcsán, Genszki (Ferenczy L., 18.), Mészáros, Sasvári V. (Bolyán, 79.), Párkányi, Szegvári, Ferenczy I.
Dunaszentmiklós: Bakos – Schmidt M. (Ströcker, 64.), Apagyi (Csordás, 87.), Dinga, Szontágh, Takács G., Stodola, Kerekes, Gurgulits, Mikonya, Sasvári K. Technikai vezető: Nágel Imre.
Gólszerző: Párkányi (1-0) a 3., Gurgulits (1-1) a 14., Schmidt M. (1-2) a 30., Párkányi (2-2, tizenegyesből) a 32., Schmidt M. (2-3) a 44., Sasvári K. (2-4, tizenegyesből) a 83. percben.
Kiállítva: Turcsán (Annavölgy) a 82. percben.

A Héreg-Vértestolna a papírformának megfelelően elvitte Bajnáról a három pontot. Az első félidő csak egy gólt hozott, annak is a legvégén volt eredményes a vendég csapat, de a szünet után Egyedi duplájára Goldschmidt is megrúgta a maga szokásos gólját, így négy lett a vége.

Bajnai SE–Héreg-Vértestolna 0-4 (0-1)
Bajna, vezette: Farkas Bálint (Kurali Zoltán, Harmath Kristóf).
Bajna: Bábszki – Molnár L. (Petrovics, 78.), Varga L. B., Marsi (Török, 85.), Kelemen (Szöllősi, 30.), Varga M. J., Győrfi (Kuczmog, 60.), Bak, Pásztor (Tóth L., 87.), Molnár F. (Witzenleiter, 69.), Horváth (Tóth M. A., 88.).
Héreg-Vértestolna: Barassó – Pálinkás, Szöllősi, Laczi (Novák, 75.), Bárányos, Enyedi, Tráj, Pisla, Goldschmidt T. (Vass, 84.), Velencei, Miklos. Technikai vezető: Busch Imre.
Gólszerző: Bárányos (0-1) a 44., Enyedi (0-2) az 50., Enyedi (0-3) a 70., Goldschmidt T. (0-4) a 83. percben.

A Csolnok nem kérdezett, csak hengerelt. Mindkét félidőben öt-öt gólt vágott a Lábatlannak idegenben, nem nagyon volt kérdés a három pont sorsa, hiszen tíz perc után már hárommal ment a listavezető. Zsolnay Zsolt tovább növelte előnyét a góllövőlistán, miután négyszer volt eredményes ezen az összecsapáson.

Lábatlani ESE–Csolnoki SZSE 1-10 (1-5)
Lábatlan, vezette: Péntek Erik Roland (Szalay Norbert, Rozmann Kornél).
Lábatlan: Steiner – Juhász D., Kozma (Végh, 57.), Weimer, Paul (Bácskai, 59.), Budaházi, Kovács Péter, Kovács K., Lengyel, Gyalogos, Pozsonyi.
Csolnok: Tóth – Bulfán (Barlangi T. G., 62.), Binder, Gál Cs., Farkas A. (Seregi, 46.), Zsolnay (Barlangi B., 68.), Gause, Pázmándi (Putz, 46.), Jantos, Kovács B., Tafferner.
Gólszerző: Pázmándi (0-1) a 3., Bulfán (0-2) a 9., Zsolnay (0-3) a 10., Budaházi (1-3, tizenegyesből) a 17., Zsolnay (1-4) a 22., Zsolnay (1-5) a 45., Zsolnay (1-6) a 60., Kovács B. (1-7) a 63., Barlangi B. (1-8) a 72., Barlangi B. (1-9) a 80., Putz (1-10) a 88. percben.
Kiállítva: Pozsonyi (Lábatlan) a 81. percben.

A Tokod remek formában várta a szomszédvári derbit, ám mégsem sikerült nyerni. A vezetést a TABAK szerezte meg, ám a félidő vége előtt a Tokod egyenlíteni tudott. A mindent eldöntő gól a második félidőben esett, ezzel pedig a TABAK otthon is tartotta a három pontot.

TABAK–Tokod SE 2-1 (1-1)
Tokodaltáró, vezette: Dávid Rita (Paulovics Bence, Káldi Márk).
TABAK: Békési P. – Felföldi G., Fekete, Juhász G., Kara L., Felföldi Á. K., Giricz, Kara K. (Üveges, 90.), Mátyók (Soláry, 60.), Boldizsár (Juhász P., 49.), Kása (Viszolai, 49.).
Tokod: Tóth L. – Cauxeiro D., Kiss Sz., Borhi, Teperics, Sárközi (Tóth M. K., 66.), Szépvölgyi A., Vas, Horváth, Móra, Hőgyes (Csáki, 46.). Vezetőedző: Robotka Bence.
Gólszerző: Kara L. (1-0) a 11., Sárközi (1-1) a 42., Viszolai (2-1) a 73. percben.

A Tardos még nem adta fel a dobogós álmokat, ám ehhez nyernie kellett hazai pályán. A Baj az első félidőben még tartotta magát, hiszen csak egy volt a különbség, azonban a szünet után nem volt kérdés, és sorra jöttek a tardosi találatok. Összesen hat, így nem volt kérdés a három pont sorsa.

Tardosi FC–Baj KSE 6-0 (1-0)
Tardos, vezette: Linn Kevin (Bankó István, Tóth Huba).
Tardos: Visnyovszki M. – Sztanek (Tebele, 60.), Kovács H., Visnyovszki A. E., Juhász (Filipsz, 70.), Mészáros P., Bélik (Berczeli, 56.), Szileszki (Schütt, 70.), Fekete, Csapucha, Ginder. Vezetőedző: Kádas Csaba Tibor.
Baj: Bodzay – Tóth B. Gy. (Mészáros B., 68.), Tobik (Bodács, 60.), Jurassa, Megtért, Kovács B. (Vörös, 44.), Somogyi, Németh, Kutak, Sebestyén, Szarvas. Vezetőedző: Tóth János.
Gólszerző: Fekete (1-0) a 34., Sztanek (2-0) az 56., Kovács H. (3-0) a 61., Visnyovszki A. E. (4-0) a 70., Fekete (5-0) a 78., Visnyovszki A. E. (6-0) a 82. percben.
Szabadnapos: Szárligeti SE.