A Környe a Süttő elleni kiütéses győzelemmel állt az élre, a hazai csapatban Plotár Patrik triplázott, kétszer büntetőből volt eredményes. A jó formában lévő, zsinórban negyedik győzelmét arató Csolnok ezúttal közvetlen riválisát, a hozzá ötmeccses veretlenségi szériával érkező Banát verte, megerősítve ezzel harmadik helyét. A Banát a Mocsa is megelőzte, amely félidei hátrányból fordítva, a ráadásban szerzett góllal múlta felül a Pilismarótot.
A Bajót és a Felsőgalla az előző szezonhoz hasonlóan ismét gólzáporos mérkőzést játszott egymással Tatabányán. Akkor 5-4-re nyert a Bajót, a hazaiaknak pedig most sem volt elég a négy gól a pontszerzéshez, a triplázó Galba József vezette Szikra ezúttal ugyanis hatig jutott. A Császár a Kocs ellen győzött nagyon simán, míg az Ászár a mérkőzés végén biztosította be a győzelmét Ácson, egy ugyancsak gólokban gazdag összecsapáson. Az alsóházi rangadón a négy gólt szerző Dibusz Bertold vezette Gyermely legyőzte a Piliscsévet, ezzel a gyermelyiek megszerezték első pontjaikat, a cséviek pedig továbbra is várnak ugyanerre. A góllövőlista élén az etei Proceller Krisztián áll 16 találattal.

Eurotrade megyei II. osztály, 9. forduló
Ácsi Kinizsi SC–Ászár KSE 3-6 (1-4)
Ács, vezette: Vojvoda Miklós (Vas Kevin, Borbély Máté Dávid).
Ács: Sörtély (Varga M., 46.) – Blahó (Fehér, 82.), Kovács I., Bögi, Baumgartner, Kovács K., Kohár, Lakatos, Ponty (Kéringer, 75.), Császár E. S., Molnár Sz. (Szalai T., 65.). Játékos-edző: Szalai Tamás.
Ászár: Molnár M. J. – Garas, Büki (Geczinger, 89.), Ligeti, Verebics, Bocska (Bősze, 82.), Horák (Répási, 73.), Hnizda (Palotás, 85.), Cser, Tapolcsányi, Szabó (Kun, 51.). Technikai vezető: Rakó László.
Gólszerző: Kohár (1-0) a 12., Büki (1-1) a 13., Szabó (1-2) a 26., Ligeti (1-3) a 41., Hnizda (1-4) a 45., Lakatos (2-4) a 47., Bögi (3-4) az 51., Bocska (3-5) a 70., Büki (3-6) a 81. percben.

Császári SE–Kocs KSE 5-0 (2-0)
Császár, vezette: Kreitl Tamás (Varga Imre, Kiszi Levente).
Császár: Karászi – Cseh, Szabó M. (Vincze, 70.), Bauer, Rendes, Beke (Illek, 63.), Kisvári (Hideg Zs. D., 56., Demeter, 75.), Áment, Hideg R., Csonka, Nagy.
Kocs: Natkai – Bognár (Hörömpöli, 56.), Kovács István, Mohácsi, Barsi R., Adorjáni (Kvittung G., 63.), Gombik T., Kovács Imre (Végh, 63.), Kovács K., Barsi Zs., Magyarcsik. Technikai vezető: Kvittung Tibor.
Gólszerző: Hideg R. (1-0) a 7., Bauer (2-0) a 41., Hideg Zs. D. (3-0) a 64., Hideg R. (4-0) a 70., Áment (5-0) a 80. percben.

Csolnoki SZSE–Banai KSK 3-1 (2-1)
Csolnok, vezette: Mihályi Gergő (Linn Kevin).
Csolnok: Tóth – Tarkövi, Barlangi T. G., Binder (Gacsai, 80.), Yousif, Farkas (Jantos, 66.), Kovács (Putz, 76.), Zsolnay, Tafferner (Gause B., 46.), Nagy, Pázmándi (Táborszki, 83.). Vezetőedző: Vigh Attila.
Bana: Csonka – Szabó A., Böde (Bábics, 66.), Vincze D., Vida, Rózsahegyi, Dobai, Róth G., Vincze Á. (Márkus, 60.), Róth M., Körmendi L. Technikai vezető: Körmendi Gyula.
Gólszerző: Pázmándi (1-0) az 1., Róth M. (1-1) a 14., Zsolnay (2-1) a 21., Pázmándi (3-1) a 83. percben.
Kiállítva: Jantos (85.), illetve Dobai (90.).

Gyermely–Piliscsévi SE 4-2 (3-0)
Gyermely, vezette: Füleki Márton (Tomacsek Balázs, Kolozsi Patrik).
Gyermely: Kővári – Beck, Petróczi (Grosz, 78.), Horváth, Kovács K. (Veres, 15.), Dibusz, Gombás, Kovács A. (Fölöp, 70.), Stréhli, Soós, Felsőházi (Kocsis, 57.). Technikai vezető: Kiss Gábor.
Piliscsév: Kosztka – Simon, Varga, Halmos, Giricz, Morecz R., Velmovszki, Bartl (Mike, 88.), Bognár, Mesterházi A., Mesterházi II. Csaba. Technikai vezető: Klányi Norbert.
Gólszerző: Dibusz (1-0) a 18., Dibusz (2-0) a 34., Dibusz (3-0) a 42., Bartl (3-1) a 48., Dibusz (4-1) a 82., Giricz (4-2) a 85. percben.

Környe SE–Süttői SC 7-0 (5-0)
Környe, vezette: Széplábi Gábor (Szigethy Máté György, Németi Soma János).
Környe: Hanus – Matláry, Zelenai, Békefi, Plotár, Hanikám (Járóka, 62.), Szabó K. (Kovács, 62.), Szerencse, Menyhárt (Nádudvari, 54.), Kósa, Bilisánczki (Turi, 46.). Vezetőedző: Gulyás Tamás.
Süttő: Király (Török, 46.) – Nagy, Tárai G., Tárai Á., Ölveczky, Jámbor, Varga Á. (Gimesi M., 52.), Engelbrecht (Varga M., 44.), Lengyel (Teiter, 46.), Belovai, Szakmáry. Játékos-edző: Gimesi Máté.
Gólszerző: Szabó K. (1-0) a 4., Kósa (2-0) a 23., Szabó K. (3-0) a 26., Plotár (tizenegyesből, 4-0) a 43., Zelenai (5-0) a 45., Plotár (6-0) a 49., Plotár (tizenegyesből, 7-0) a 78. percben.
Kiállítva: Szakmáry (Süttő) a 81. percben.

Mocsa KSE–Pilismarót SC 3-2 (1-2)
Mocsa, vezette: Ferling Ákos (Jámbor Bence, Paulovics Bence).
Mocsa: Pálvölgyi – Korán (Patócs, 51.), Pokk, Kugler, Csizmadia R., Kerekes Gy. (Grónai, 69.), Pozsonyi (Kántor I. Sz., 46.), Varga, Czifra, Rácz J. R., Balogh (Kántor K., 61.). Technikai vezető: László Péter.
Pilismarót: Pintér K. – Kneiszel, Berdó, Kollár, Domak, Gerencsér, Sáros, Hernádi P., Szirmai, Vajda, Tahon. Vezetőedző: Osvald Zsolt.
Gólszerző: Kerekes Gy. (1-0) a 25., Vajda (1-1) a 29., Rácz J. R. (öngól, 1-2) a 45+1., Patócs (2-2) a 61., Csizmadia R. (3-2) a 91. percben.
Kiállítva: Tahon (Pilismarót) a 93. percben.

TÉG Felsőgalla–Bajóti Szikra SE 4-6 (2-2)
Tatabánya, vezette: Hegedüs Róbert (Szabó Géza, Horváth István).
Felsőgalla: Kerekes – Kiss, Magyari V., Komáromi, Benő, Szám, Szabacsi (Szabó K. I., 67.), Zettisch (Pavalacs, 55.), Eipl (Együd, 63.), Zhorela, Scheib (Magyari M., 50.).
Bajót: Juhász D. – Kocsis, Aradi Zs. (Kuthy, 57.), Preskó, Aradi S. (Kecskés, 70.), Tömör, Mezei, Galba, Bús, Janusz (Csökmei, 90.), Juhász I. Tamás. Technikai vezető: Dudás Júlia.
Gólszerző: Zettisch (1-0) a 9., Galba (1-1) a 29., Magyari V. (tizenegyesből, 2-1) a 40., Galba (2-2) a 42., Galba (2-3) a 47., Juhász I. Tamás (2-4) a 67., Tömör (2-5) a 70., Szabó K. I. (3-5) a 76., Magyari V. (4-5) a 78., Mezei (4-6) a 83. percben.

Szabadnapos: Etei SE.