Összeállításunkban megvizsgáltuk, hogyan teljesítettek a megyei támadók a különböző bajnokságokban.

A megyei első osztály legeredményesebb támadója egyértelműen a Nyergesújfalu támadója, Manga Zsolt volt, aki egymaga 26 találatot szerzett. A Vértesszőlős kapuját 5, a Nagyigmándét 7 alkalommal vette be egy-egy 90 perc során, de összesen tíz mérkőzésen is ünnepelhetett. Mögötte alaposan le van maradva Rába Jenő, aki a Koppánymonostor mezét veszi fel hétről hétre. Rába 16 találatot szorgoskodott össze. Az ő teljesítményét a kiegyensúlyozottság jellemezte, hiszen 11 mérkőzésen is gólt szerzett, több belőle három pontot ért. A dobogó harmadik fokán holtverseny van: a tatabányai Szabó Richárd és a vértesszőlősi Dombai Viktor is 13-13-szor volt eredményes.

A másodosztályban a bajóti Galba József áll az élen, 24 gólt szerzett eddig. Mögötte nem sokkal lemaradva áll a környei Szabó Krisztián, aki 22 alkalommal ünnepelhetett eddig. A dobogó legalsó fokán is egy fiatal támadót találunk: az etei csatár, Proceller Krisztián 20 góllal áll a listánkon. A harmadosztály déli csoportjának legeredményesebbje az ősszel Czeglédi Ádám és Kuti Tivadar volt. Érdekesség, hogy mindketten a Bakonyszombathely csapatában játszanak, pedig a csapat „csak a harmadik” helyen áll. Ketten együtt 38 gólt szereztek, ami egyenként 19-19 találatot jelent. Kolompár István, az Almásfüzitő rutinos támadója sem áll rosszul, ő 17 egységgel zárt ősszel. Északon a rendkívül fiatal Sárközi Ádám magasan vezet, eddig 24 találattal segítette a Tokodot. Kovács Henrik évről évre jól teljesít, a Tardos támadója most is a második helyen szerepel, eddig 18 gólt ért el. A dobogóra még a táti Török Márk fért fel, aki 17 gólnál jár az őszi szezon zárultával.